Yukarı

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi

Fernor Ceviz Fidanı Satın Al

Açık köklü veya tüplü Fernor ceviz fidanı en ucuz fiyatlarla satın almak istediğinizde Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak sizlere en kaliteli Fernor ceviz fidanlarını sağlamak isteriz. Fernor ceviz fidanı satın almak için doğru adrestesiniz.

En ucuz fiyatlarla Fernor ceviz fidanı satın almak için tüccarlar yerine üreticileri tercih etmelisiniz. Firmamız bir çok ceviz fidanı çeşidinde ana üreticidir. Bu sebeple en ucuza Fernor ceviz fidanı satın alabileceğiniz firmaların başında gelmekteyiz. Bize danışmadan ceviz fidanı satın almamanızı önermekteyiz. Yeni sezon, sertifikalı Fernor ceviz fidanı satışlarımız devam etmektedir.

WhatsAPP Mesaj

Aşılı Fernor ceviz fidanı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fernor Ceviz Fidanı Özellikleri

Dünya genelinde ceviz fidanı dikiminde Chandler ceviz fidanından sonra en çok tercih edilen ikinci ceviz fidanı çeşidi fernor ceviz fidanıdır. Karasal iklime sahip ve yüksek rakımlı yerlere dikilen fernor ceviz fidanları son yıllarda ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir tür olmuştur.

Uzun uğraşlar sonucu Franquette ve Lara çaprazlaması ile üretilmiştir. En önemli özelliği çok geç uyanması ve erken hasat edilmesidir. Bu sayede bölgesine göre yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Fernor Ceviz ağacının hem yan dallarında hemde iç dallarında meyve verimi oldukça yüksektir. Fernor ceviz meyvesinin içi güzel ve lezzetli bir aromaya sahiptir. Kabuk yapısı ince ve açık renkli olduğu için ticari değeri yüksektir.

Fernor ceviz fidanı soğuklama süresi 600 ile 800 saat arasında olması sebebiyle bir çok ceviz fidanı çeşidini geride bırakarak adını yüksek verimli ceviz fidanlarının içine yazdırmıştır.