Create an Account

Shopping cart

Close

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

BANDIRMA FİDAN FİDE A.Ş.

Bandırma Fidan Fide A.Ş uzun yıllardır ceviz fidanı üretimi hakkında sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile sektör içerisinde yer almaktadır. Ceviz üretimi için tesis kuracak olan girişimcilere ceviz fidanı tedarik ederek ve bu yönde gerekli olan hizmetleri sunarak faaliyetini sürdürmektedir. Geçmişten günümüze kadar her geçen gün üretim hacmini ve pazar payını genişleterek büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan Bandırma Fidan Fide A.Ş ceviz fidanı üretimi sektöründe öncü kuruluşlar içerisinde yer almaktadır. Öncelikli olarak üründe kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bu doğrultuda çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

“ÖNCE KALİTE”

Özellikle ceviz fidanı yetiştiriciliği noktasında üründeki kalite çok fazla önem arz etmektedir. Çünkü bu sektörde yapılan yatırımlar büyük ölçekli olup dikilen fidanın yabani veya kalitesiz oluşu geri dönüşü olmayan zararlara sebep olmaktadır. Bandırma Fidan Fide A.Ş kendi üretim tesisleri içerisinde kaliteli üretimi ön planda tutarak üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği ceviz fidanları aşılı ve yabancı çeşittir. Bu çeşitler, Chandler, Howard, Fernor, Fernette, Franquette, Pedro ve Ronde de Montignac ceviz fidanlarıdır. Aşısını gerçekleştirdiği ceviz fidanlarının anaçlarının teminini kendi içerisinden karşılamaktadır. Üretilen ceviz fidanı satışlarını sertifikalı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

“DÜNYA’NIN HER YERİNE FİDAN”

Bandırma Fidan Fide A.Ş her sene yurt içi satışları ile birlikte yurt dışında birçok ülkeye aşılı ceviz fidanı ihraç etmektedir. Ceviz fidanı ihraç ettiği ülkeler arasında Rusya, Bulgaristan, İspanya, Portekiz, Yunanistan, Romanya ve Makedonya gibi ülkeler yer almaktadır. Her yıl büyüyen üretim hacmi ile gelişmekte olup seviyesini daha iyi noktaya getirmektedir. Bandırma Fidan Fide A.Ş ceviz bahçe tesisi ve ceviz bahçesi yıllık bakım işlemleri için uzman ekibi ile müşterilerine gerekli olan hizmeti sunmaktadır.

Firmamız tüm resmi kuruluşlara kayıtlı olmakla birlikte üretim ve satış olarak tüm resmi belge ve evraklara sahiptir.

+90 266 715 50 94

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

BİZİ TANIYIN

HÜSEYİN OLACAK

KURUCU

+90 533 619 30 28

Back to Top