Yukarı

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi

Howard Ceviz Fidanı Satın Al

Açık köklü veya tüplü Howard ceviz fidanı en ucuz fiyatlarla satın almak istediğinizde Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak sizlere en kaliteli Howard ceviz fidanlarını sağlamak isteriz. Howard ceviz fidanı satın almak için doğru adrestesiniz.

En ucuz fiyatlarla Howard ceviz fidanı satın almak için tüccarlar yerine üreticileri tercih etmelisiniz. Firmamız bir çok ceviz fidanı çeşidinde ana üreticidir. Bu sebeple en ucuza Howard ceviz fidanı satın alabileceğiniz firmaların başında gelmekteyiz. Bize danışmadan ceviz fidanı satın almamanızı önermekteyiz. Yeni sezon, sertifikalı Howard ceviz fidanı satışlarımız devam etmektedir.

WhatsAPP Mesaj

Aşılı Howard ceviz fidanı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Howard Ceviz Fidanı Özellikleri

Howard ceviz fidanı dünya genelinde en çok tercih edilen türlerden biridir. Howard ceviz fidanlarının dünya genelindeki tercih oranı diğer türlere göre oldukça yüksektir. Pedro ve 56-224 melezi çaprazlanması ile geliştirilmiştir. Howard ceviz meyvesi açık renkli, pürüzsüz ve yuvarlak bir yapıya sahiptir. Bu da Howard ceviz fidanını diğer türlere göre daha cazip kılmaktadır. Meyvesi düğer türlere göre daha iridir. Howard ceviz ağacı iç dallarda ve yan dallarda yüksek verimlilik ile ceviz meyvesi sağlamaktadır.

Howard ceviz meyvesinin iç verim oranı yüzde %55 civarındayken ürün verimi ise %52 gibi yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Orta kalınlıkta bir kabuğa sahip olması sebebiyle kolay kırılır ve kalın kabuklu ceviz türlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Oldukça lezzeli ve aromalı bir tada sahiptir.

Howard ceviz fidanı soğuklama süresi 700 ile 1000 saat arasında olması sebebiyle yüksek kaliteli ceviz fidanı olarak sınıflandırılır.