Yukarı

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi

Chandler Ceviz Fidanı Satın Al

Açık köklü veya tüplü Chandler ceviz fidanı en ucuz fiyatlarla satın almak istediğinizde Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak sizlere en kaliteli Chandler ceviz fidanlarını sağlamak isteriz. Chandler ceviz fidanı satın almak için doğru adrestesiniz.

En ucuz fiyatlarla chandler ceviz fidanı satın almak için tüccarlar yerine üreticileri tercih etmelisiniz. Firmamız bir çok ceviz fidanı çeşidinde ana üreticidir. Bu sebeple en ucuza chandler ceviz fidanı satın alabileceğiniz firmaların başında gelmekteyiz. Bize danışmadan ceviz fidanı satın almamanızı önermekteyiz. Yeni sezon, sertifikalı Chandler ceviz fidanı satışlarımız devam etmektedir.

WhatsAPP Mesaj

Aşılı Chandler ceviz fidanı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Chandler Ceviz Fidanı Özellikleri

Dünya genelinde en çok tercih edilen ceviz fidanı olduğu için en çok yetiştirilen ceviz fidanı da chandler ceviz fidanıdır. Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Üniversitesinde 1979 yılında; Pedro ve UC-124 melezi çaprazlaması ile geliştirilmiştir.

Chandler cevizi meyvesinin içi açık renklidir. Yüksek kalitededir. İç ürün miktarı yüzde elli civarında ve kabukları incedir. Chandler ceviz ağacının verimi ortalama yüzde ellidir.

Chandler ceviz fidanı soğuklama süresi 700 ile 1000 saat arasında olması sebebiyle yüksek kaliteli ceviz fidanı olarak sınıflandırılır. Düzgün budama yapıldığında iç ve yan dallardaki ceviz meyvesi oranı chandler ceviz ağaçlarında oldukça yüksektir.

Chandler ceviz fidanı üretiminin büyük bölümü Bandırma'nın Sahil Yenice Köyünde yapılmaktadır. Yüksek tecrübeye sahip yerel halk ve alanında uzman ziraat mühendisleri bu üretime destek olmaktadır.