Yukarı

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi

Ceviz fidanı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bandırma Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği

Dünyanın bir çok ülkesine ihracatı geröekleştirilen yüksek kaliteli ceviz fidanları Bandırma'da yetiştirilmektedir. 1985 yılından beri Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak yetiştirilen ceviz fidanı çeşitliliğini arttırmak için büyük mücadeleler vermekteyiz. Bandırma bölgesindeki ceviz fidanı yetiştiren üreticilerimizle iletişime geçmek için bizi arayabilirsiniz.

Unutmayın ki üreticiler tüccarlara nazaran daha kaliteli ürünleri daha ucuz fiyatlarla satmaktadır. Ucuz ceviz fidanı satın alırken kaliteden de mahrum kalmamak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Bandırma'nın Sahil Yenice ve Ömerli köylerinde yetiştirilen ceviz fidanları kalite olarak dünya standartlarının üstündedir. Kalitemiz ile gurur duymakta ve durmadan çalışmaktayız. Bandırma Fidan Fide olarak ceviz fidanı fiyatlarını belirleyen firmalardan biriyiz. En ucuz fiyatlarla ceviz fidanı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ceviz bahçesi kuracak girişimcilerin; bizimle iletişime geçmeden ceviz fidanı satın almalarını tavsiye etmemekteyiz. Çünkü kaliteyi biz belirlemekteyiz.