Yukarı

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi

Bandırma Fidan Yetiştiriciliği

Bandırma Fidan Fide A.Ş uzun yıllardır ceviz fidanı üretimi hakkında sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile sektör içerisinde yer almaktadır. Ceviz üretimi için tesis kuracak olan girişimcilere ceviz fidanı tedarik ederek ve bu yönde gerekli olan hizmetleri sunarak faaliyetini sürdürmektedir. Geçmişten günümüze kadar her geçen gün üretim hacmini ve pazar payını genişleterek büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan Bandırma Fidan Fide A.Ş ceviz fidanı üretimi sektöründe öncü kuruluşlar içerisinde yer almaktadır. Öncelikli olarak üründe kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bu doğrultuda çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Önce Kalite

Özellikle ceviz fidanı yetiştiriciliği noktasında üründeki kalite çok fazla önem arz etmektedir. Çünkü bu sektörde yapılan yatırımlar büyük ölçekli olup dikilen fidanın yabani veya kalitesiz oluşu geri dönüşü olmayan zararlara sebep olmaktadır. Bandırma Fidan Fide A.Ş kendi üretim tesisleri içerisinde kaliteli üretimi ön planda tutarak üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği ceviz fidanları aşılı ve yabancı çeşittir. Bu çeşitler, Chandler, Howard, Fernor, Fernette, Franquette, Pedro ve Ronde de Montignac ceviz fidanlarıdır. Aşısını gerçekleştirdiği ceviz fidanlarının anaçlarının teminini kendi içerisinden karşılamaktadır. Üretilen ceviz fidanı satışlarını sertifikalı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

WhatsAPP Mesaj

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi Hizmetinizde

Bandırma Ceviz Fidanı

Bandırma Fidan Fide A.Ş her sene yurt içi satışları ile birlikte yurt dışında birçok ülkeye aşılı ceviz fidanı ihraç etmektedir. Ceviz fidanı ihraç ettiği ülkeler arasında Rusya, Bulgaristan, İspanya, Portekiz, Yunanistan, Romanya ve Makedonya gibi ülkeler yer almaktadır. Her yıl büyüyen üretim hacmi ile gelişmekte olup seviyesini daha iyi noktaya getirmektedir. Bandırma Fidan Fide A.Ş ceviz bahçe tesisi ve ceviz bahçesi yıllık bakım işlemleri için uzman ekibi ile müşterilerine gerekli olan hizmeti sunmaktadır.

Firmamız tüm resmi kuruluşlara kayıtlı olmakla birlikte üretim ve satış olarak tüm resmi belge ve evraklara sahiptir.

Üretim Çeşitliliği

50 den fazla ceviz fidanı çeşidinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu çeşitlerden en çok tercih edilenleri ise; chandler ceviz fidanı, fernor ceviz fidanı, howard ceviz fidanı, pedro ceviz fidanı, fernette ceviz fidanı, franquette ceviz fidanı, lara ceviz fidanı, tulare ceviz fidanı, şebin ceviz fidanı, bilecik ceviz fidanı, kaman ceviz fidanı ve yalova ceviz fidanı çeşitleridir.