Yukarı

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi

Bandırma Fidan Fide A.Ş.

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak 1985 yılından beri ceviz fidanı üretimi hakkında sahip olduğumuz bilgi ve yüksek tecrübe ile ceviz fidancılığı sektörü içerisinde yer almaktayız. Ceviz meyvesi üretmek amacı ile ceviz bahçesi kuracak girişimcilere uygun fiyatlar ile ceviz fidanı tedarik etmekteyiz. Ceviz fidanı satışı yanı sıra fidancılık ile ilgili gerekli olan hizmetlerin tamamını sunarak, faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 1985 yılından günümüze kadar her geçen gün üretim hacmimizi ve pazar payımızı geliştirdik. Fidancılık sektöründe büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak; ceviz fidanı üretiminde öncü kuruluşlar içerisinde yer almaktayız. Öncelikli olarak ceviz fidanında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşteri memnuniyetini daha da arttırmak için durmadan çalışmaktayız.

+90 533 619 3028

Önce kalite

Özellikle aşılı ceviz fidanı yetiştiriciliğinde; ceviz fidanının kalitesi çok önemlidir. Çünkü bu ceviz fidancılığı sektöründe yapılan yatırımlar büyük ölçeklidir. Yanlışlıkla dikilen fidan yabani veya kalitesiz ise geri dönüşü olmayan zararlara sebep olacaktır. Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak kendi üretim tesislerimiz içerisinde kaliteli üretim ilkesini ilk önceliğimiz olarak belirledik. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ceviz fidanları aşılı ve yabancı çeşitlerdir. Chandler ceviz fidanı, Howard ceviz fidanı, Fernor ceviz fidanı, Fernette ceviz fidanı, Franquette ceviz fidanı, Lara ceviz fidanı, Pedro ceviz fidanı ve Ronde de Montignac ceviz fidanı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Aşısını gerçekleştirdiğimiz ceviz fidanı anaçlarının üretimini de kendimiz yapmaktayız. Ürettiğimiz ceviz fidanlarının satışlarını sertifikalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Dünyanın her yerine fidan

Her sene, Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak; yurt içi satışlarının yanı sıra yurt dışında birçok ülkeye aşılı ceviz fidanı ihraç etmekteyiz. Ceviz fidanı ihraç ettiğimiz ülkeler arasında Rusya, Bulgaristan, İspanya, Portekiz, Yunanistan, Romanya, Makedonya, İtalya, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Gürcistan ilk sıralarda yer almaktadır. Bu ülkelerin dışında yaklaşık 30 farklı ülkeye de ihracatımız devam etmektedir. İhracatımız; her yıl büyüyen üretim hacmimiz ile gelişmekte olup daha iyi noktaya gelmektedir. Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak; ceviz bahçe tesisi ve ceviz bahçesi yıllık bakım işlemleri için, uzman ekibimiz ile müşterilerimize gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız.

Kaliteli Ceviz Fidanı

Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak ürettiğimiz aşılı ceviz fidanlarında kalite ve ürün verimliliğini öncelik vermekteyiz. Yüksek kaliteli ceviz fidanlarını en ucuz fiyatlarla bizden tedarik edebilirsiniz. Üretici olarak her zaman kaliteli ceviz fidanlarını tüccarlardan ucuza satmaktayız.

Kalite

Bandırma'da en kaliteli ceviz fidanı bizden alınır!

Ceviz Fidanı Çeşitleri

Chandler ceviz fidanı, Howard ceviz fidanı, Fernor ceviz fidanı, Fernette ceviz fidanı, Franquette ceviz fidanı, Lara ceviz fidanı, Pedro ceviz fidanı, Tulare ceviz fidanı ve Ronde de Montignac ceviz fidanı satışı yapmaktayız. Satışını yaptığımız ceviz fidanları adına uygun aşılı ve sertifikalıdır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ceviz fidanlarının arkasındayız.

Chandler Ceviz Fidanı

Ülkemizde en çok tercih edilen ceviz fidanı türlerinden biri olan chandler ceviz fidanı hakkında detaylı bilgi almak için başlığa tıklayabilirsiniz.
chandler
%100 Aşılı

Howard Ceviz Fidanı

Ülkemizde en çok tercih edilen ceviz fidanı türlerinden biri olan howard ceviz fidanı hakkında detaylı bilgi almak için başlığa tıklayabilirsiniz.
howard
%100 Aşılı

Fernor Ceviz Fidanı

Ülkemizde en çok tercih edilen ceviz fidanı türlerinden biri olan howard ceviz fidanı hakkında detaylı bilgi almak için başlığa tıklayabilirsiniz.
fernor
%100 Aşılı

Sertifikalı Ceviz Fidanı

Ceviz fidanı satın aldığınızda sizin için bazı evraklardan oluşan bir dosya hazırlıyoruz. Bu dosyanın içinde ceviz fidanına ait çeşit sertifikası, ceviz fidanı etiketi, ceviz fidanı üretici belgesi ve ceviz fidanı faturası bulunmaktadır. Tüm işlemler resmi ve ceviz fidanı ticareti usüllerine uygun olarak gerçekleşmektedir.

Donated

Sertifikalı ceviz fidanı almak için doğru yerdesiniz!

Ceviz Bahçesi Kurmak

Ceviz bahçesi kurulumunun her aşamasında Bandırma Fidan Fide Anonim Şirketi olarak yanınızdayız. Her neye ihtiyacınız olursa olsun bir telefon kadar uzağınızdayız. Çekinmeden arayabilirsiniz.
01

Toprak Analizi

İlgili üniversitelerden gelecek alanında uzman mühendislerle birlikte ceviz bahçesi kurulacak arazinin analizleri yapılır.
02

Fidan Seçimi

Yüksek verim sağlamak amacıyla; toprak analiz sonuçları ve arazi rakımına en uygun ceviz fidanı türü seçilir.
03

Bahçe Bakımı

Ceviz fidanları ile oluşturduğunuz bahçenin her yıl; sulama, gübreleme, budama ve kontrol gibi bakımları yapılır.

En güzel bahçesi nerededir?

Tabiki o bahçeye ceviz fidanı henüz dikilmedi

Bizimle çalışarak en güzel ceviz bahçesinin sizinki olmasını sağlayabilirsiniz. En kaliteli ceviz fidanları ile yüksek verimli bir ceviz bahçesini birlikte oluşturabiliriz. Biz verimi sağlarız. Güzellik için ise çitleri boyamayı bilen bir mimar ile anlaşabilirsiniz. Instagram ve Facebook sayfalarımızda daha önceden kurulmuş ceviz bahçelerinin fotoğrafları bulunmaktadır.

Instagram Facebook

Our Volunteers Says

Lorem ipsum dolor sit amet, onsectetur adipiscing cons ectetur nulla. Sed at ullamcorper risus.

1985 yılından beri Balıkesir ili Bandırma ilçesi Sahil Yenice köyünde ceviz fidanı üretmekteyiz. Ceviz fidanı üretimini bölge halkıyla birlikte yaparak istihdam sağlamaktayız.

Yerel ceviz fidanı üretimi
Aşılı - Sertifikalı - Faturalı - Belgeli

Yetiştirdiğimiz her bir ceviz fidanı sertifikalı ve adına doğru aşılıdır. Bizden alacağınız ceviz fidanları yüksek verimli ceviz bahçelerine dönüşecektir.

Yüksek verimli ceviz fidanı
Aşılı - Sertifikalı - Faturalı - Belgeli

Firmamız uzun yıllardır ceviz fidanı yetiştiriciliği üzerine arge çalışmaları yapmaktadır. Ceviz fidanı yetiştiriciliği konusunda 35 yıllık tecrübeye sahibiz.

Tecrübe ile ceviz fidanı
Aşılı - Sertifikalı - Faturalı - Belgeli

Ucuz ceviz fidanı satın almak için aracılık yapan tüccarlar yerine ceviz fidanı üreticisi ile alışveriş yapmalısınız. Biz üretici olduğumuz için ucuza satabiliyoruz.

Ucuz fiyatlı ceviz fidanı
Aşılı - Sertifikalı - Faturalı - Belgeli

Aşılı ceviz fidanı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.